Doprava a platba

Dopravu po celé ČR zajišťuje přepravní společnost Direct Parcel Distribution (DPD). Na Slovensko nezasílámeÚčtujeme 145 Kč/ks za pneumatiky, 100 Kč/kus za disky. Osobní odběr není možný. V případě nákupu pouze jednoho disku nebo jedné pneumatiky, účtujeme v tomto případě manipulační poplatek ve výši 75 Kč nad rámec dopravného. V případě kompletace pneumatik a disků se dopravné sčítá.

Platba

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Internetový obchod PneuGrande.cz Vám nabízí tyto možnosti plateb.

  • Dobírka: Platba řidiči přepravní společnosti DPD CZ při předání zboží (pouze hotovost). Společnost DPD posílá v den, kdy přijme zboží SMS o přibližném času doručení a v den dodání je zákazník kontaktován telefonicky.
  • Převodem (předem): Platba pomocí klasického převodu z účtu na účet. Bankovní převod je nutné provést ještě před odesláním zboží. Zboží je odesíláno až po připsání částky na účet. Číslo účtu pro platby převodem je 2500131735/2010. Variabilní symbol je vždy číslo objednávky.
    • Platební brána GoPay: Objednávku můžete uhradit online bankovním převodem nebo platební kartou VISA, Mastercard. Platba je připsána ihned, zboží odesíláme také ihned, pokud je skladem. Všechny platební metody naleznete zde.