Články

Nakupte u nás v období od 15.10. do 10.12.2021 sadu pneumatik Goodyear a získejte zpět až 1 500 Kč. Stačí zaregistrovat svůj nákup na akce.goodyear.cz

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem jsme nuceni od 17.03.2020 do odvolání přistoupit k mimořádným opatřením.

Vážení zákazníci, ke dni 17.11.2018 ukončujeme spolupráci s Hello bank (Cetelem). Prodej na splátky již nebudeme dále nabízet. Pro zákazníky, kteří mají pneumatiky nebo disky na splátky se nic nemění. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Test aktuálně prodávaných zimních pneumatik od německé společnosti ADAC. Doufáme, že Vám tento přehled pomůže při rozhodování, nicméně pokud na testy nedáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Vážení zákazníci, vzhledem k neustálým dotazům ohledně stáří prodávaných pneumatik, považujeme za důležité tuto problematiku objasnit. Chtěli bychom vás, zákazníky, hlavně informovat.

Jsou zimní pneumatiky povinné? Lze použít nižší index rychlosti než ten, který je uvedený v technickém průkaze? Vzhledem k mnoha dotazům od našich zákazníků jsme pro vás připravili malý článek o tipech v zimním období a několik rad jak vybrat zimní pneu. Pro více informací klikněte.

Společnost Alcar uvedla na trh novinku v podobě hybridního kola, které imituje vzhled litého kola, ale ve skutečnosti je kolem ocelovým. Kvalitou lakování se řadí mezi hliníkové a plechové kolo. Dodává se včetně krytky náboje. Není nutný zápis do Technického průkazu.

Od 1.listopadu 2012 vstupuje v platnost nová evropská směrnice č. 1222/2009, která přináší povinnost pro výrobce označovat pneumatiky tzv. EU štítkem. Připravili jsme pro vás detailní článek, ve kterém se dozvíte k čemu tyto štítky slouží a jak z nich vyčíst důležité informace.

Test letních pneumatik roku 2014 od společnosti ADAC, tentokrát zaměřený na rozměry 175/65 R14 v rychlostním indexu T (tedy do 190 km/h) a 195/65 R15 V (do 240km/h).

Test letních SUV pneumatik v roce 2012. Pouze pro zajímavost dnes už nepodstatného testu.

1 2 >